ACTIVITEITENAGENDA

DEZE WEEK
BINNENKORT
WEEK 33
Thu 13 Aug
13:38 - 13:38
Nieuw agenda (lijst) artikel
WEEK 34
Mon 17 Aug
12:26 - 12:26
FRANS PLUS
WEEK 35
Sat 29 Aug
18:00 - 20:00
A PERFECTLY NORMAL FAMILY
WEEK 40
Mon 28 Sep
20:00 - 22:00
INTERLENGUA SPAANS
Tue 29 Sep
13:00 - 17:30
FRANS PLUS
Tue 29 Sep
19:00 - 22:15
FRANS PLUS
Wed 30 Sep
09:00 - 12:30
FRANS PLUS
Wed 30 Sep
20:00 - 22:00
PICCIRIDDA
Wed 30 Sep
20:00 - 22:00
INTERLENGUA SPAANS
Fri 02 Oct
19:30 - 21:00
BIG BAND BETUWE
WEEK 41
Mon 05 Oct
20:00 - 22:00
INTERLENGUA SPAANS
Tue 06 Oct
13:00 - 17:30
FRANS PLUS
Tue 06 Oct
19:00 - 22:15
FRANS PLUS
Tue 06 Oct
20:00 - 22:00
INTERLENGUA SPAANS
Wed 07 Oct
09:00 - 12:30
FRANS PLUS
Wed 07 Oct
20:00 - 22:00
INTERLENGUA SPAANS
Thu 08 Oct
19:00 - 21:00
KICK-OFF BIJEENKOMST CHRONISCHE PIJN
WEEK 42
Mon 12 Oct
20:00 - 22:00
INTERLENGUA SPAANS
Tue 13 Oct
13:00 - 17:30
FRANS PLUS
Tue 13 Oct
19:00 - 22:15
FRANS PLUS
Wed 14 Oct
09:00 - 12:30
FRANS PLUS
Wed 14 Oct
20:00 - 22:00
INTERLENGUA SPAANS
Sat 17 Oct
20:30 - 22:00
THE BLUE ANGELS
WEEK 43
Wed 21 Oct
10:00 - 14:00
Meester Tim's Crazy Game Rooms
WEEK 44
Mon 26 Oct
20:00 - 22:00
INTERLENGUA SPAANS
Tue 27 Oct
13:00 - 17:30
FRANS PLUS
Tue 27 Oct
19:00 - 22:15
FRANS PLUS
Tue 27 Oct
20:00 - 22:00
INTERLENGUA SPAANS
Wed 28 Oct
20:00 - 22:00
INTERLENGUA SPAANS
WEEK 45
Mon 02 Nov
20:00 - 22:00
INTERLENGUA SPAANS
Wed 04 Nov
20:00 - 22:00
INTERLENGUA SPAANS
Sun 08 Nov
15:00 - 16:30
CONCERT: Kentucky Snake Oil
WEEK 46
Mon 09 Nov
20:00 - 22:00
INTERLENGUA SPAANS
Tue 10 Nov
20:00 - 22:00
INTERLENGUA SPAANS
Wed 11 Nov
20:00 - 22:00
INTERLENGUA SPAANS
WEEK 47
Mon 16 Nov
20:00 - 22:00
INTERLENGUA SPAANS
Wed 18 Nov
20:00 - 22:00
INTERLENGUA SPAANS